Solution

تبلیغات در دوران بحران

در شرایطی که اکثر برندها مهمترین رسانه‌ی خود یعنی شبکه‌های اجتماعی را دور از دسترس می‌بینند برای ادامه‌ی فعالیت‌های مارکتینگ و تبلیغات باید چه کرد؟

OUR PERFORMANCE

عملکرد ما در دوران بحران

واقعیت این است که سوشال مدیا، درست یا غلط در سالهای اخیر بیشترین توجه برندها را به خود معطوف نموده‌اند. اما در زمان بحران، حالا جای خالی بزرگی را به جا گذاشته‌اند. در چنین شرایطی پیشنهاد ما تغییر touch pointها یا نقاط تماس برند است. با توجه به شرایط فعلی، فعالیت‌هایی مانند BTL (اقداماتی نظیر سمپلینگ و پروموشن خلاقانه، برگزاری ایونت، رودشو و…) به شکل خلاق و اثرگذار خود می‌تواند تا به دور از ایجاد حساسیت و به شکلی رو در روی مخاطب به ایجاد تجربه‌ی منحصر به فرد بر روی مخاطب منجر شود.

برگزاری Roadshow خلاقانه برای برند سن ایچ: طراحی و ساخت یک خط تولید کوچک آبمیوه‌های سن ایچ در مراکز خرید پر بازدید و نمایش عینی شعار برند «از میوه تا آبمیوه» و سمپلینگ آبمیوه به بازدید کنندگان

همچنین ایجاد یا توسعه‌ی دیجیتال مارکتینگ بر بستر وب فارسی(شامل ده‌ها هزار وبسایت و اپلیکیشن پر مخاطب) و ایجاد وبسایت‌های تخصصی برای برند و کسب و کارها و تولید محتوای باکیفیت برای آن شما را صاحب رسانه‌ای می‌کند که مستاجر رسانه‌ی دیگری نیستید، بلکه صاحب آن هستید. با تولید محتوای مداوم و باکیفیت در وبسایت خود -مطابق آنچه در شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شد- می‌توان ارتباط مداوم و مناسبی با مخاطبین و مشتریان خود ایجاد نمود که همواره در دسترس می‌باشد. با انجام تبلیغات مختلف در فضای دیجیتال فارسی(وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های پر مخاطب، رسانه‌های خانگی، رپورتاژ آگهی و…) نیز می‌توان در دایره‌ی بسیار وسیعی از مخاطبین هدف خود تاثیر گذاشت. تاثیری که می‌توان گفت نه تنها حجم آن از کاربران شبکه‌های اجتماعی کمتر نیست، ‌بلکه از بسیاری جهات مثل نمایش تخصصی و هدفمند، مقرون به صرفه بودن، قابل تحلیل بودن و… برتری‌هایی نیز دارد.

برای آشنایی بیشتر با این سرویس‌ها و کسب اطلاعات بیشتر از خدمات ویژه رویدانو برای کسب و کارها و برندها با شماره 02191003388 تماس حاصل فرمایید یا برای ما از این طریق فرم تماس باما، پیام ارسال فرمایید تا همکاران ما در سریع‌ترین زمان با شما تماس بگیرند.