Solution

!تبلیغات «واقعا» خلاق

چگونه از کلیشه‌ها فاصله بگیریم و به شکلی متمایز و خلاقانه در ذهن مخاطب تاثیر ایجاد کنیم؟

OUR PERFORMANCE

تبلیغات «واقعا» خلاق!

تبلیغات خلاق و تعاملی، به عنوان یک راهکار موثر برای جذب مخاطبان و افزایش فروش، بسیار مهم است. این نوع تبلیغات، با استفاده از روش‌های جدید و خلاقانه، به مخاطبان اجازه می‌دهد تا در فرآیند تبلیغات شرکت کنند و با آن هماهنگ شوند.

تبلیغات خلاق و تعاملی، به دلیل داشتن عنصر جذابیت بالا، مخاطبان را به سمت خود جذب می‌کند. با استفاده از این نوع تبلیغات، شرکت‌ها قادر هستند تا با استفاده از رسانه‌های مختلف (مثل بی تی ال) با مخاطبان در تعامل باشند و نظرات آن‌ها را در خصوص کالای خود بشنوند. با توجه به این موضوعات، فعالیت‌هایی مانند BTL (اقداماتی نظیر سمپلینگ و پروموشن خلاقانه، برگزاری ایونت، رودشو و…) به شکل خلاق و اثرگذار خود می‌تواند به شکلی رو در روی مخاطب به ایجاد تجربه‌ی منحصر به فرد بر روی مخاطب منجر شود.

برگزاری Roadshow خلاقانه برای برند سن ایچ: طراحی و ساخت یک خط تولید کوچک آبمیوه‌های سن ایچ در مراکز خرید پر بازدید و نمایش عینی شعار برند «از میوه تا آبمیوه» و سمپلینگ آبمیوه به بازدید کنندگان

برند اکتیویشن، به دلیل داشتن عنصر جذابیت بالا، مخاطبان جوان را به سمت خود جذب می‌کند و باعث می‌شود که آن‌ها به شرکت و کالای آن اعتماد کنند. در نهایت، تبلیغات خلاق و تعاملی، باعث افزایش فروش و درآمد شرکت‌ها می‌شود. با استفاده از این نوع تبلیغات، شرکت‌ها قادر هستند تا با استفاده از روش‌های جذاب و خلاقانه، مخاطبان را به سمت خود جذب کنند و در نتیجه فروش خود را افزایش دهند.

برای آشنایی بیشتر با این سرویس‌ها و کسب اطلاعات بیشتر از خدمات ویژه رویدانو برای کسب و کارها و برندها با شماره 02191003388 تماس حاصل فرمایید یا برای ما از این طریق فرم تماس باما، پیام ارسال فرمایید تا همکاران ما در سریع‌ترین زمان با شما تماس بگیرند.