برگزاری ایونت جشن پایان سال کالین

جشن پایان سال فرصتی است تا به کارهای انجام شده نگاهی کنیم و انگیزه‌ای مضاعف برای سال جدید به‌دست آوریم. در سالی که گذشت، کالین به عنوان یک خانواده بزرگ، “با هم بودن” را تجربه کرد وهمه‌ی کالینی‌ها فارغ از موقعیت شغلی و سمت سازمانی دست در دست هم از تمام فراز و فرودها گذر نمودند. جشن پایان سال کالین فرصتی بود تا این با هم بودن را جشن بگیریم. باهم بودن و اتحاد، مفهوم اصلی حاکم بر جشن ما بود. “مزه زندگی به با هم بودنه” این شعار ما در جشن پایان سال کالین بود. ما در این دورهمی، افتخار میزبانی از اعضای خانواده کالین و همراهانشان را داشتیم. در بخش اول این جشن، پذیرایی در محیط باغ با انواع فینگرفود و نوشیدنی انجام گرفت. ما مدعی تغییر ذائقه و سبک پذیرایی در مهمانی‌ها هستیم؛ بنابراین، تمام اقلام پذیرایی از محصولات کالین و برند زیر مجموعه آن یعنی محصولات فروشگاه انبارپنیر تامین شده بود تا به این ادعا، جامه عمل بپوشانیم. علاوه بر این در جای‌جای محیط باغ فعالیت‌های جمعی در نظر گرفتیم. در طراحی فعالیت‌های این جشن سعی کردیم شعار جشن و اهمیت اتحاد تجلی داشته باشد. در بدو ورود مهمانان، شیشه‌هایی به آن‌ها تقدیم و از آن‌ها خواسته شد محتویات درون شیشه را در مخزنی که به شکل لوگوی کالین طراحی شده بود بریزند. این فعالیت نمادین، برای نشان دادن وابستگی برند کالین به تک تک اعضا است، زیرا ما عمیقاً بر این باوریم که قدرت زنجیر کالین به تمام حلقه‌های آن وابسته است. هرکدام از افراد فارغ از سمت سازمانی و مسئولیت شغلی در شکل‌گیری و به قدرت رسیدن برند کالین تاثیر می‌گذارند. در محفظه‌ی دیگر، مهمانان می‌توانسنتد یک جمله برای ما به یادگار بگذارند. جمله‌هایی که شامل خاطرات تلخ و شیرین، دستاوردها و آرزوها و اهداف مشترک خانواده کالین بود. از مهم‌ترین المان‌های موجود در محیط باغ، تابلویی با عنوان” کالین، از گذشته تا امروز” بود.  بخش اول این تابلو شامل دستاوردهای برند کالین از سال ۱۳۸۰ تا ۱۴۰۲ بود. در بخش دوم از این تابلو، آینه‌ای قدی با عنوان” ای آینه به من بگو چه کسی در این موفقیت ها سهیم است؟” طراحی شده بود. آینه‌ای که افراد با قرار گرفتن در مقابل آن تصویر خود را به عنوان فردی تاثیرگذار در موفقیت‌های کالین ثبت می‌کردند. در بخش سوم از این تابلو، چشم‌انداز مجموعه کالین در سال آینده را مرور کردیم. اهدافی که قرار است باز هم با کمک هم با اتحاد و همبستگی به سرانجام برسانیم.

از دیگر فعالیت‌های گروهی فضای باغ می‌توان به امکان عکاسی گروهی، خانوادگی یا فردی اشاره کرد. عکس‌ها، در پایان مراسم چاپ و به مهمانان تقدیم شد. به منظور شاد کردن فضای باغ و نزدیک شدن به حال و هوای عید، از گروه موسیقی محلی دعوت کردیم تا در تمام زمان حضور مهمانان در محیط باغ موسیقی‌های محلی که یادآور حال و هوای عید است بنوازند. حضور عروسک‌های بزرگ نمایشی با طراحی محصولات کالین نیز در کنار اجرای موسیقی شاد محلی در فضای باغ حال و هوای شادی را در رگ‌های این جشن جاری کرد. در بخش دوم این جشن با اجرای مجری توانمند، جناب آقای علی ضیا، در سالن سرپوشیده ادامه پیدا کرد. ابتدا پای صحبت‌های آقای طالب اسلامی، بنیان‌گذار و رئیس هیئت عامل مجموعه کالین و به نوعی پدر خانواده کالین نشستیم. ایشان از فراز و فرودهای سال گذشته، دستاوردهای این یک سال و چشم‌اندازهای پیش رو برای خانواده کالین گفتند. یکی از اهداف ثانوی این جشن، تقدیر از زنان به مناسبت ۸ مارس، روز جهانی زن، بود. از این رو خانم رستمی به عنوان رئیس هیئت مدیره و مهم‌تر از آن به عنوان یک بانوی موفق در عرصه کارآفرینی سخنرانی داشتند. صحبت‌هایی که بیانگر شرایط سخت بانوان در اجتماع و محیط کار بود. دغدغه‌هایی که شنیدن آن‌ها از زبان یک بانو بسیار تاثیرگذار و قابل تامل است. برای تقدیر از پرسنل خانم مجموعه کالین و حمایت پیوسته همسران و مادران پرسنل هدایایی به رسم یادبود به بانوانی که افتخار میزبانی از آن‌ها را داشتیم، تقدیم شد. فضای شاد جشن ما با اجرای استنداپ کمدی توسط خانم هانا ستوهی شادتر شد. پایه‌های کالین بر شانه‌های همراهان قدیمی آن استوار است. قدردانی از همراهی همیشگی آن‌ها وظیفه ما است. در این جشن فرصتی دست داد تا قدردانی از اعضای قدیمی خانواده کالین صورت بگیرد. بخش سوم این جشن با اجرای موسیقی زنده توسط هنرمند محبوب، حامد همایون، تکمیل شد. نهایتاً جشن پایان سال کالین با پذیرایی و صرف شام به پایان رسید. اما این پایان ماجرا نیست. بلکه شروعی است برای همکاری و ارتباط در روزهای پیش رو. ارتباطی که قطعاً بعد از این جشن محکم‌تر و صمیمی‌تر خواهد بود.

 

این رویداد با شکوه در مجموعه‌ی بزرگ سورینو برگزار شد. رویدانو تنها آژانس تبلیغاتی کشور است که دارای فضای اختصاصی برگزاری ایونت‌های بزرگ سازمانی می باشد. این مجموعه اختصاصی با نام سورینو واقع در منطقه گرمدره می باشد که در حدود ۲۰ کیلومتری غرب تهران واقع شده و با ۲۰ دقیقه رانندگی از طریق اتوبانهای کرج و حکیم می توان به آن دسترسی پیدا کرد.

این مجموعه دارای ۳۲۰۰۰ متر فضای باغی محصور در درختان کهنسال بوده و دارای سالنی مدرن و‌ حرفه ای به مساحت  حدود ۲۰۰۰ متر می باشد که برای برگزاری انواع رویدادهای سازمانی بسیار مناسب بوده و قابلیت های بالایی برای برندد کردن و شخصی سازی را دارد. از امکانات این سالن می توان به سیستم صوت و نور حرفه ای کنسرتی و همچنین سالن پذیرایی با دسترسی مناسب به سالن اصلی اشاره کرد. در محوطه فضای سبز سورینو به واسطه فضاسازی های بسیار زیبا و مشجر می توان دیزاین های خاص و فعالیت های متنوعی را ایجاد کرد. همچنین در بخش‌های دیگر این مجموعه، سفره خانه مدرن، فضای آبنما و برکه‌ای جذاب دیده می شود که بستری چشم نواز و کاربردی برای حضور موثر مخاطبین و مجموعه‌های برگزار کننده رویداد می باشد. این مجموعه دارای پارکینگ اختصاصی در داخل محوطه اصلی بوده و ظرفیت حدود ۲۰۰ خودرو را دارد.

BLOG

از دیگر پروژه های ما